Patrick The Pan “Toronto”

“Toronto” to trzeci singiel promujący nadchodzący album Patricka The Pana, a jednocześnie pierwszy singiel artysty o miłości napisany na wesoło. Płyta “Miło Wszystko” ukaże się już 25 czerwca, a od dziś można zakupić ją w przedsprzedaży! Nabywców czekają niespodzianki…

„Toronto” to prosta piosenka o byciu szczęśliwie zakochanym i o tym, jak to uczucie potrafi być dla nas niezręczne, gdy nie jesteśmy do niego przyzwyczajeni. Powstała w czasie pandemii, podobnie jak cała nadchodząca płyta „Miło Wszystko”. Do gościnnego udziału w piosence zostało zaproszonych paru bliskich Piotrowi artystów, znajomych, oraz… jego babcia. 

Idąc za przesłaniem poprzedniego singla – „Porozmawiajmy o Emocjach” mówię wprost co czuję. A pomimo bardzo niekorzystnych szczególnie dla muzyków czasów, czuję się spokojny i szczęśliwy. To banalne, ale jest to wina zakochania. Śmiem twierdzić, że „Toronto” to pierwsza w mojej karierze prosta ballada o miłości, w której nie ma drugiego dna, ukrytej sugestii, że gdzieś pod spodem coś jest jednak nie tak. „Jest super dziękuję Ci za to” – po prostu. Dla równowagi, by całość nie była zbyt mdła muzycznie jest to chyba najsmutniejsza piosenka z nadchodzącej płyty. Na szczególną atencję zasługują refrenowe chórki, zaśpiewane przez bliskich i znajomych, wśród których bez dwóch zdań na największą uwagę zasługuje moja 85-letnia babcia – Lodzia (Leokadia). Wizyta u mnie w studiu była dla niej zupełnie nowym doświadczeniem, jednak poradziła sobie… śpiewająco – mówi Patrick The Pan o singlu.

Lyric video do utworu można sprawdzić w serwisie YouTube: https://youtu.be/X8KXSwsUD4Q 

Singiel w serwisach streamingowych: https://ffm.to/patrickthepantoronto 

“Toronto”, to kolejna po “Porozmawiajmy o Emocjach” i “Trochę Mniej” zapowiedź czwartej płyty Patricka The Pana zatytułowanej “Miło Wszystko”, która ukaże się już 25 czerwca. Na album złoży się dziewięć utworów:

  1. Daj czas 
  2. Porozmawiajmy o emocjach 
  3. Zmiany, zmiany (feat. Meek, Oh Why?)
  4. Nie chcę psa 
  5. Toronto 
  6. Dzień dobry pani 
  7. Trochę mniej 
  8. Remanenty serca 
  9. Miło wszystko

Zamów album w preorderze: LINK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s