Ekipa „ZYGZAK” (feat. JAcuś)

Ekipa zaprezentowała swój czwarty numer z nadchodzącej płyty „3KIPA”. Numer nosi nazwę „ZYGZAK” i nawiązuje do dobrze znanego wszystkim filmu animowanego „AUTA”.

Po świetnie przyjętych utworach 3KIPAZAEBYŚCIE Chill z płyty Sezon 3, Ekipa wypuściła kolejny kawałek. Piosenka ZYGZAK, do której teledysk pojawił się na YouTube 27 maja 2021 roku, powstała przy współpracy z Jacusiem, czyli Jackiem Palą.

„Zygzak”, bo tak nazywa się kolejny singiel EKIPY, to dowód na to, że w rapie można odejść od znanych schematów. Po bardziej klasycznych, aczkolwiek dalej przebojowych utworach, nastała elektroniczna eksplozja i parkietowy wycisk ze zwrotkami Jacusia, Friza oraz Nowciaxa, którzy bawią się na wszelkie możliwe sposoby swoim wokalem. Chłopaki nie dadzą ci chwili wytchnienia – poddasz się tym energetycznym rave’om, tańcząc do białego rana – czytamy w opisie.

Sceny klipu do nowej piosenki Ekipy były kręcone w parku rozrywki Energylandia.

Chyba już dla nikogo nie jest zaskoczeniem wiadomość, że ZYGZAK Ekipy znalazł się na 1. miejscu Karty Na Czasie. Taki sam sukces odniosły poprzednie single zapowiadające płytę youtuberów. W kilkanaście godzin od premiery nowy teledysk obejrzano prawie 3 miliony razy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s