Evelina Ross „Zapomniałeś mnie”

Evelina Ross, popularna TikTokerka i artystka młodego pokolenia muzyki popularnej właśnie zaprezentowała swój kolejny singiel. “Zapomniałeś mnie” zapowiada całkowicie nowy etap w twórczym życiu artystki, ale również i debiutancki album. To popowo-alternatywna historia o porzuceniu, w której słychać również brzmienia z gatunku country.

“Zapomniałeś mnie” to utwór, który mówi o porzuceniu i zdradzie. Podmiot liryczny w piosence to osoba głęboko skrzywdzona i dotknięta ogromnym cierpieniem, nieustannie przeplatającym się z myślą, że jest ktoś lepszy, ciekawszy i atrakcyjniejszy. Jednak po odnalezieniu “ludzkiego powodu” porzucenia pojawia się dysonans. “Czy naprawdę zostawił mnie dla niej?”. “Zapomniałeś mnie” to singiel popowo-alternatywny, ale raz po raz przebijają się w nim brzmienia nawiązujące do gatunku country. Tekst w całości napisała Evelina Ross, natomiast za stronę produkcyjną odpowiedzialny jest utalentowany producent młodego pokolenia, Jakub Dąbrowski.

Singiel to taka słodko-gorzka opowieść zaśpiewana na wesoło. Śpiewam o kimś, kto kiedyś mnie porzucił, sprawił przykrość. Historia jest oparta na moich osobistych doświadczeniach sercowych. To utwór o tych wszystkich obietnicach, które nagle straciły na wartości i stały się bezgłośne. Napisałam tę piosenkę w jeden wieczór, chcąc wyrzucić z siebie kłębiące się we mnie w tym czasie emocje – mówi Evelina Ross o utworze.

BIO:

Evelina Ross to artystka młodego pokolenia polskiej muzyki POP. Jest nie tylko uzdolnioną wokalistką, ale i tekściarką. Pierwsze kroki w muzycznym świecie artystka stawiała wokół języka angielskiego ze względu na czteroletni pobyt w Australii. Dzisiaj Evelina Ross tworzy po polsku w klimatach POPu w połączeniu z brzmieniami muzyki country. Już niebawem ukaże się debiutancki singiel „Zapomniałeś mnie”, który jest nowym rozdziałem twórczym w budującej się karierze artystki.
Utwór “Zapomniałeś mnie” dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://ffm.to/evelinaZAPOMNIALES

Evelina Ross w social mediach:
Instagram: https://www.instagram.com/evelinaross_/
Facebook: https://www.facebook.com/evelinaaross/
TikTok: https://vm.tiktok.com/ZSJmDodQm/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s