Patryk Pietrzak „OK BOOMER” [streaming party]

Solowy album OK BOOMER znanego z Ted Nemeth Patryka Pietrzaka to debiut zaskakujący. Album nagrany częściowo w czasie lockdownu i szalejącej na całym świecie pandemii, przynosi muzykę bardzo osobistą, skupioną na emocjach i myślach, które wypełniają głowę wrażliwego człowieka w trudnych czasach.

Rozpiętość gatunkowa robi ogromne wrażenie, mamy tu zarówno ambitny, alternatywny pop jak dynamiczną muzyką rockową czy liryczne, poetyckie ballady. Patryk jest człowiekiem, który umie nawiązać dialog ze słuchaczem i równocześnie „sprzedać” mu wszystko co ma w sobie. To bardzo cenna umiejętność i cecha, która niewątpliwie pomaga w osiągnięciu wyznaczonego celu – wiara w siebie!

Łódzki aktor, wokalista, autor tekstów i kompozytor nie wstydzi się odsłonić, pokazać tego co mu gra w duszy, przyznać się, że też zadaje te same pytania co my wszyscy, tak samo kocha i tak samo cierpi. 

W takich kompozycjach jak „Las Rąk”, „Maryś”, czy „Na czarno” słyszymy muzykę wciąż młodego, ale już bardzo dojrzałego, trafiającego bezbłędnie w sedno. „Wieloryby” to dowód na ogromną muzykalność i dobry gust Patryka. W zamykającym album utworze „Requiem”, Pietrzak śpiewa „to normalne, że boisz się zmian”. Wniosek jaki możemy z tego wyciągnąć brzmi: nawet jeżeli boisz się zmian, nowych sytuacji, wyzwań i wszystkiego co niesie ze sobą życie – nie poddawaj się, idź do przodu i walcz o swoje – tak jak robi to Patryk Pietrzak.

Posłuchaj ,,OK BOOMER’’ https://ffm.to/pp-okboomer 

„OK BOOMER” streaming party:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s