Jankowska/Wiracki „Zen”

W sieci właśnie pojawił się pierwszy singiel od debiutującego duetu Jankowska/Wiracki we współpracy z wytwórnią Niebieski Label. “Zen” to utwór, który zapowiada nadchodzący album zespołu. To popowo-alternatywna historia o szczęściu z domieszkami jazzu i country. 

Singiel „Zen” jest utworem promującym nadchodzący abym duetu Jankowska/Wiracki. Opowiada o czerpaniu szczęścia z prostych codziennych rzeczy, które nas otaczają. Singiel ten powstał wraz z basistą Dominikiem Jabłkowskim oraz perkusistą Bartoszem Nazarukiem.

Tomasz Wiracki


Kompozytor i pianista urodzony w Krakowie, autor muzyki do kilkunastu filmów. Tworzy ścieżki dźwiękowe także dla teatrów, muzeów czy mappingów na całym świecie. Czynny pianista, koncertuje solo, a także z wieloma składami znakomitych muzyków. 

Mila Jankowska


Młoda wokalistka urodzona w Gdańsku. Swoje pierwsze kroki w muzyce stawiała jako aktorka musicalowa na deskach Teatru na Plaży w Sopocie. Pracuje jako aktorka, modelka i wokalistka. 

fot. materiały prasowe

O duecie


Duet Jankowska/Wiracki powstał spontanicznie, a sam album, o którym mowa powstał w przeciągu jednego miesiąca. Płyta jest efektem współpracy z wybitnymi muzykami takimi jak Dominik Jabłkowski (gitara basowa) oraz Bartosz Nazaruk (perkusja). Wokalistka i pianista wspólnie tworzą utwory w zawrotnym tempie, mając na koncie już kilka koncertów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s