Van Cyklop „Spalam się”

Van Cyklop to kolejny zespół, który debiutuje pod skrzydłami Seszele Records. Wrocławscy artyści po raz pierwszy prezentują swoją twórczość szerszej publiczności wraz z singlem pt. “Spalam się”. Van Cyklop określają się jako zespół grający dad-rock z wąsem, co idealnie odzwierciedla klimat nadchodzących wydawnictw tercetu. Utwór “Spalam się” znajdziecie nie tylko w serwisach streamingowych, ale również na YouTube, gdzie właśnie pojawił się równie klimatyczny teledysk.

“Spalam się” to pierwszy utwór otwierający fioletową serię singli, które Van Cyklop planuje zaprezentować szerszej publiczności. Słuchacze mogą w nim odnaleźć intrygujące harmonie wokalne, którym towarzyszy akompaniament zadziornych gitarowych brzmień. Warstwa tekstowa została w całości stworzona przez Kamila Kozłowskiego, wokalistę, natomiast jej interpretację artyści pozostawiają słuchaczom.

Van Cyklop tworzą w klimatach dad-rock, mocno nawiązując w swoim repertuarze do brzmień kojarzonych z latami 80’ i 90’. Utworowi “Spalam się” towarzyszy również charakterystyczny teledysk nagrywany kamerą VHS w reżyserii Jakuba Saniewskiego, gitarzysty Van Cyklop, odpowiedzialnego również za stronę produkcyjną wydawnictwa oraz miks.

BIO:


Van Cyklop to wrocławski zespół dad-rockowy, założony przez Jakuba Saniewskiego oraz braci Michała i Kamila Kozłowskich. Wiosną 2021 ukaże się ich debiutancki singiel “Spalam się”. Stylistycznie zawieszeni są na przełomie lat 80. i 90., kontynuują pogoń za zachodem, wciąż będąc o włos od dogonienia go. 

“Spalam się” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://smarturl.it/VanCyklopSpalamsie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s