KOLORY „Szorty”

Indie rockowa grupa KOLORY wydała kolejny singiel w ramach projektu My Name Is New. Ich najnowsza piosenka, czyli “Szorty” zachwyca zapadającymi w pamięć gitarowymi riffami oraz elektryzującym wokalem Sebastiana Szuły.

Grupa w ramach projektu MNIN wydała już kilka singli – “Planetarium”, “Butelka”, “Oswój mnie” oraz “Będzie ci dobrze”. Zespół ma za sobą występy na popularnych festiwalach w Polsce i zagranicą m.in. Open’er Festival, Przystanek Woodstock, AlterFest, Enea Spring Break czy Fete de la Musique w Hannoverze.

Minimalistyczne lyric video do singla „Szorty”, zapowiadającego pierwszą płytę grupy w My Name Is New Label, zostało stworzone przez Oskara Tomeckiego. Wydawnictwo ukaże się pod naszym patronatem medialnym.

KOLORY to istniejący od 2015 roku śląski zespół indie rockowy, który dał się już poznać szerszej publiczności. Na swoim koncie posiadają dwa autorskie mini – albumy pt. „Vivid” i „Shine”. Brali udział m.in. w konkursie „Dzielnica brzmi dobrze” i zagrali na festiwalach takich jak: Open’er Festival, Przystanek Woodstock, Enea Spring Break, Fete de la Musique w Hannover i AlterFest. Wraz z My Name is New wydali już trzy utwory w języku polskim – „Planetarium”, „Butelka” i „Oswój Mnie”. Aktualnie pracują nad pierwszym długogrającym materiałem, jaki jeszcze w tym roku wyjdzie pod szyldem My Name Is New Label.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s