Sophie Szklarska „To me”

Sophie Szklarska z utworem „To me” gościła wczoraj premierowo na antenie Radia 357 w audycji Piotra Stelmacha „Głośni jak miłość”. Utwór jest już dostępny na platformie YouTube i we wszystkich serwisach cyfrowych.

„To me” to utwór opowiadający o dwóch osobowościach, dwóch odmiennych sposobach myślenia, widzenia świata. Obydwie te osobowości, mimo tego że tak odmienne, są nierozłączne. I to jest właśnie największy problem :). To tak jakby siedziała we mnie druga Sophie, która nie chce mnie słuchać, nie chce pójść na kompromis, a czasem nie chce nawet rozmawiać. Jedna część kieruje się zdrowym rozsądkiem, a druga emocjami. Te dwa światy zwykle nie potrafią dojść do porozumienia, powodując wewnętrzny konflikt, który często jest trudny do zrozumienia dla otoczenia ale i dla mnie samej – mówi o utworze sama Artystka.

Napisałam ten utwór, ponieważ potrzebowałam w jakiś sposób dać upust emocjom i frustracjom, które wtedy czułam i często czuje do dziś. Muzyka jest moim sprzymierzeńcem, przyjaźnimy się, mogę jej powiedzieć wszystko a ona zawsze pomaga mi w trudnych chwilach – dodaje.

Sophie Szklarska to młoda artystka z Warszawy, swoją przygodę z produkcją  muzyczną zaczęła około półtora roku temu, w Warszawskiej Akademii Dźwięku.

Od tamtej pory nie ma w jej życiu dnia bez muzyki. Sophie nie lubi odpowiadać na pytanie, jaki gatunek muzyki tworzy. A jest to zwykle pierwsze pytanie, które ludzie zadają. Nie lubi na nie odpowiadać, ponieważ każdy z gatunków ma jakieś, swoje „zasady” a Sophie nie lubi zasad 🙂 Robi to, co dla niej samej  brzmi dobrze, i nie nadaje temu etykiet i nazw, czuje że to ją ogranicza. Jak już ktoś nalega, to mówi po prostu elektronika/alternatywa 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s