Ola Duda & Kashia „Cała ja” HYBRID SESSION

HYBRID SESSION to projekt tworzony i prowadzony przez pianistkę, kompozytorkę i producentkę muzyki Kashię. Premierową muzyczną odsłoną tej działalności jest utwór “Cała ja” nagrany wspólnie z wokalistką Olą Dudą.

KASHIA – jest pianistką, kompozytorką oraz producentką muzyki. Swoją przygodę z dźwiękami zaczęła w szkole muzycznej w wieku 6 lat. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Dwa nurty muzyczne, które są jej największą inspiracją to muzyka filmowa oraz muzyka elektroniczna (w dużej mierze EDM).

W przeszłości brała udział w różnych muzycznych projektach takich jak Child of Classic and Dubstep czy też ShiftersMind. Jest laureatką m.in. konkursu na remix utworu organizowanego przez artystę Glaca z zespołów Sweet Noise, My Riot.

Uczestniczyła w festiwalach i wydarzeniach takich jak Pralnia Elektroniczna, Kaskada Festival, Skrillex Night, Prodigy Night, Poznań Game Arena, Boski Fest, Silesia in Love Festival jako muzyk, DJ-ka oraz producentka muzyki elektronicznej.

Aktualnie tworzy własny artystyczny projekt muzyczny pt. HYBRID SESSION, w którym skupia się na tworzeniu i łączeniu muzyki elektronicznej z muzyką filmową oraz sztuką wizualną.

HYBRID SESSION to projekt tworzony i prowadzony przez pianistkę, kompozytorkę i producentkę muzyki Kashia. Inicjatywa ta zakłada łączenie różnych styli z gatunku muzyki elektronicznej, hip-hopowej, rockowej i filmowej z elementami sound designu. HYBRID SESSION za swój cel stawia także promocję innych artystów, m.in. wokalistów. Inicjatywa wspiera również szeroko pojęte sztuki wizualne – od malarstwa po teledyski.

Najnowsza premiera w ramach projektu HYBRID SESSION to kolaboracja dwóch niezależnych artystek: wokalistki Oli Dudy oraz producentki muzyki Kashi. Utwór powstał w konwencji muzyki filmowej z elementami elektroniki. Opowiada o samotności, smutku, ale również nadziei, bliskości i miłości. Całości dopełnia mashup video w formie muzycznego tła. Za tekst utworu odpowiada Monika Górny, tekściarka która współpracowała min. przy tworzeniu tekstów do projektu iWojtek. Premiera singla odbyła się 29 kwietnia 2021.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s