KORPOROBOT „Lockdown”

Singiel „Lockdown” zespołu KORPOROBOT to ostatni utwór promujący nadchodzący album grupy.

 „Lockdown” opowie wam o trudnościach jakie napotyka namiętność w obecnej, zwariowanej rzeczywistości. Lockdown, problemy techniczne, obcy w obcym kraju i co jeszcze? Sprawdźcie sami – piosenka nie bez powodu jest w języku angielskim – mówi o singlu zespół.

Muzycznie nowy singiel odsłania trochę ostrzejsze, rockowe oblicze zespołu lojalnie nawiązując do złotych lat 80-tych. Do nagrań zespół zaprosił również utalentowane trio tzw. „dęciaków”.

Korporobot to nowa siła na polskiej scenie muzycznej. Zespół zadebiutował na jesieni 2019 i szybko zyskał uznanie fanów i znajomych artystów.

Tworzą go Paweł Brzosko – producent muzyczny i Tomasz Pacak – wokalista i multi-instrumentalista przy pomocy muzyków sesyjnych młodego pokolenia. Korporobot serwuje wyjątkową muzyczną mieszankę wpadających w ucho piosenek o współczesnej estetyce popowej ze zdecydowanym ukłonem w stronę złotych lat 80-tych.

Dotychczas poznaliśmy kilka propozycji zespołu (wszystkie znajdziecie na naszym portalu). Każda z nich pokazywała nieco inne oblicze bandu. Podobnie jest z premierowym, jakże zaskakującym utworem “Lockdown”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s