Sobel „Pułapka na motyle”

Najbardziej wyczekiwany debiut tego roku – pełnowymiarowy album „Pułapka na motyle” Sobla jest już dostępny w sprzedaży i w serwisach cyfrowych.

Po sukcesie EP-ki „Kontrast” artysta chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami.

– Tytuł to „metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia – komentuje Sobel.

Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału. Pomimo braku informacji na ten temat w trakcie promocji krążka, na materiale nie zabrakło gości. Young Igi, Oki oraz Gedz ubarwili materiał swoimi zwrotkami.

Sobel to aktualnie najszybciej rosnący artysta w Polsce. Muzyk już uplasował się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w Spotify w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa. Najnowszy singiel „Fiołkowe pole dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie YouTube. Muzyka Sobla trafia zarówno do słuchaczy undergroundowych, jak i manistreamowych.

Pułapka na motyle została wydana 16 kwietnia. Na płytę składa się 13 utworów w tym pięć singli promujących takie jak Kinol, AlienTo jaBandyta i wcześniej wspomniane Fiołkowe pole. Gościnnie na płycie pojawiają się bardzo charakterystyczni goście ze świata rapu, czyli OkiGedzYoung Igi, oraz popularni producenci Magiera i Deemz. Okładka krążka została stworzona przez Adama Jakubowskiego.

Streaming party:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s