Sobel „Fiołkowe pole”

Do różnorodności swojej twórczości Sobel zdążył już przyzwyczaić wszystkich. Balansowanie pomiędzy bangerami, a romantycznymi balladami to wyróżnik młodego muzyka. Po mocnym rapowym „Bandycie” pojawił się numer „Fiołkowe pole”, który obnaża romantyczną stronę twórcy.

Po sukcesie EPki „Kontrast” artysta chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami.

Co numer, to hit. Pierwszy numer z materiału, czyli Kinol, wbił 17 milionów wyświetleń, kolejna – 10 (Alien). Można wręcz powiedzieć, że niecałe cztery melony na To ja są negatywnym odstępstwem od normy. Wydany tydzień temu Bandyta wykręcił ich bowiem ponad pięć i pół. Jak będzie z Fiołkowym polem? Wygląda na to, że poznaliśmy właśnie kolejny hit.

Ponad 200 tysięcy wyświetleń w dwie godziny. Bez problemu.

MOTYLE ZAGROŻONE OD PIĄTKU

Już w piątek (16/04) premiera debiutanckiego albumu artysty „Pułapka na motyle”. Płyta ma być ma być zabawną formą, bez narzucania jakichkolwiek ram. Tytuł albumu jak, mówi sam Artysta:

To metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia

Okładka płyty „Pułapka na motyle”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s