Norbert Wronka „Niewinny”

Niebieski Label nie zwalnia tempa i prezentuje repertuar kolejnego młodego, uzdolnionego artysty. W sieci pojawił się singiel i intrygujący teledysk do pierwszego, oficjalnego singla Norberta Wronki.


Utwór „Niewinny” to muzyczna opowieść o jednostce, która jest w stałym konflikcie z własnymi uczuciami, których doświadcza każdego dnia. Podmiot liryczny chce odrzucić fałszywe role, który każdy z nas odgrywa na codzień, chce być sobą i nie kierować się głosem tłumu. To historia ogromnego strachu – przed tym, co było kiedyś i co czeka nas w przyszłości. Singiel to manifest przeciwko sztuczności i przybieraniu póz, a także nawoływanie do bycia blisko otaczającej nas rzeczywistości. – mówi o utworze sam Artysta.

BIO

Norbert Wronka swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął blisko 8 lat temu, gdy przyszedł na pierwsze lekcje wokalu. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat. W 2017 roku ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu, ale w swojej instrumentalnej karierze grał też między innymi na saksofonie i puzonie. To laureat wielu festiwali, zarówno tych polskich, jak i tych zagranicznych. W listopadzie ubiegłego roku Norbert pojawił się w jednym z odcinków Szansy na Sukces razem z zespołem IRA. Prężnie działa również na swoim koncie na TikToku, gdzie obserwuje go już ponad 120 tysięcy użytkowników. „Niewinny” to pierwszy oficjalny utwór artysty, który rozpoczyna nowy rozdział w jego muzycznej karierze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s