Emilia Pawłowska „Wybrałam”

26 marca 2021 to data premiery singla “WYBRAŁAM”, zapowiadającego autorski debiut Emilii Pawłowskiej. Wokalistka wierna poezji i instrumentalnym improwizacjom definiuje swój wymiar muzycznej wrażliwości i ekspresji, w swoim pierwszym autorskim albumie zatytułowanym „NIEBO NAD JEZIOREM”, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2021.

Do piosenki „WYBRAŁAM” powstał malowniczy teledysk, który już można obejrzeć na kanale YouTube artystki: 

Emilia Pawłowska tak mówi o swoim debiutanckim singlu: „Każdy z nas potrzebuje podstawowych wartości duchowych, bez nich życie jest bardzo trudne, jałowe. Pewnego dnia postanowiłam czerpać z bogactwa mojego serca i wszechświata. Poczułam ulgę, jedność i radość. Dostrzegłam mnóstwo barw w błękicie nieba nad taflą wody i moc wdzięczności za dźwięki, które słyszę. Wtedy to okazało się, że pielęgnowanie w sobie miłości do poezji i muzyki staje się moją ścieżką duchową. Muzyka daje mi punkt oparcia potrzebny do stawiania w życiu kolejnych kroków i stała się  moim kompasem. Natomiast poezja z którą się utożsamiam to ta uśmiechnięta, przepełniona nadzieją,  która przez największe nawet łzy, potrafi wykrzesać odrobinę słońca. Wybrałam.”

fot. Marek Hofman

Autorką tekstu jest pochodząca z Więcborka poetka Anna Szuca. Producentem i współkompozytorem zarówno singla jak i całej płyty „NIEBO NAD JEZIOREM” jest Adam Lemańczyk – ceniony pianista, klawiszowiec, aranżer i producent muzyczny, aktywny muzyk sesyjny zarówno sceny rozrywkowej jak i jazzowej. W swoim dorobku artystycznym ma współpracę m.in. z: zespołem Bibobit, Mietkiem Szcześniakiem, Krzysztofem Iwaneczko, Krzysztofem Herdzinem, Tadeuszem Seibertem, big bandem ElJazz Big Band i wielu innymi artystami.


Link do serwisów streamingowych:
 https://id.ffm.to/wybralam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s