AURA. „Wolniej”

AURA. powraca z nowym singlem!

„WOLNIEJ” to utwór, który jest apelem – jest wołaniem aby zwolnić tempo. W natłoku spraw, w ciągłym zagonieniu i tysiącu otaczających nas rzeczy dnia codziennego gubimy swoje potrzeby i pragnienia. Pomimo, iż tytuł może sugerować balladę, jest to taneczny, dynamiczny kawałek.

„Każdy z Nas ma czasami ochotę zniknięcia na chwilę, spojrzenia na wszystko z innej perspektywy. Czasami warto wziąć oddech i… zwolnić” – mówi o utworze sama Artystka.

Jest to trzeci singiel AURY. , która krok po kroku zbliża się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Utwór jest już dostępny na platformie Youtube oraz we wszystkich serwisach streamingowych.

Kim jest AURA.?

Pod tym pseudonimem kryje dusza przepełniona emocjami i uczuciami. Każdą swoją myśl zamyka w melodiach. Kolekcjonerka wspomnień. Twórczość AURY. to splot nastrojowych brzmień, które nie lubią bezpiecznych dźwięków. W swoich tekstach łączy różne spojrzenia na relacje i wszechświat z nieustającym niepokojem myśli.. Od pierwszych dźwięków jej muzyka pełna jest emocji opatrzonych jasną kobiecą barwą głosu..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s