Adam Bień x Kasia Węsierska „Bieguny”

Adam Bień i Kasia Węsierska połączyli swoje siły przy tworzeniu nowej muzyki, czego efektem jest ich wspólny utwór “Bieguny”. To tego jakże przebojowego utworu powstało lyric video.

Multiinstrumentalista, kompozytor, producent i wokalista – Adam Bień oraz Kasia Węsierska – DJ, prezenterka radiowa, wokalistka i autorka tekstów. Z tego połączenia musiał powstać zaskakujący utwór!

Nowy singiel opowiada głównie o uczuciach, z jakimi mierzy się człowiek będący w związku. Każdy, kto posiada drugą połówkę, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że są to zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje, które często się na siebie nakładają.

“Bieguny” są utrzymane przede wszystkim w klimacie muzyki pop, chociaż będąc bardzo poprawnym, można ten utwór określić mianem ‘Premium Pop’ ze względu na produkcję, melodię i wykonanie. To utwór z potencjałem na radiowy przebój!

Adam Bień to multiinstrumentalista, kompozytor, producent. Pracuje jako muzyk sesyjny w Polsce i za granicą dla wielu znakomitych artystów. Artysta także sam tworzy, produkuje i wydaje własną muzykę. Na polskim rynku pojawiły się dotychczas jego single: “List do A”, “Ty i ja”, “Podaruj mi noc”i Twój świat”. Obecnie Adam Bień oraz Kasia Węsierska – DJ, prezenterka radiowa, wokalistka i autorka tekstów połączyli siły i wspólnie stworzyli i nagrali pozytywny i niezwykle przebojowy utwór “Bieguny”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s