Dawid Kwiatkowski „Bez Ciebie”

Dawid Kwiatkowski powrócił z nowym singlem „Bez Ciebie”. Popularny wokalista i juror „The Voice Kids” zdradził, że pomysł na utwór pojawił się we śnie.

– „Bez Ciebie” przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt? Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szansę temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy – zdradza artysta.

Nowy singiel „Bez Ciebie” doczekał się także oficjalnego teledysku, który pojawił się wraz z premierą utworu. Dawid Kwiatkowski jest autorem scenariusza klipu. Do udziału w wideo zaprosił Maffashion i Michała Kota. Teledysk przedstawia historię pary zmagającej się ze swoimi emocjami i relacją. Artysta jest ich obserwatorem i „dobrym duchem”.

Utwór powstał przy współpracy Dawida z Lanberry (Małgorzta Uściłowska), Patrykiem Kumórem i Dominikiem Buczkowskim (Hotel Torino).

Dawid Kwiatkowski – Bez Ciebie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s