AURA „Przy mnie bądź”

19 stycznia światło dzienne ujrzał najnowszy singiel AURY. pt. „Przy mnie bądź”. Piosenka przedstawia historię niełatwego wyboru między sercem a rozumem. Decyzja nie należy do łatwych, a dodatkowo silne emocje mącą w głowie.

Czy jest sens opierać się wzajemnego przyciąganiu?

Ta gra ma dwa kompasy – serce i rozum, które wskazują dwa zupełnie inne kierunki. Być może przeciwieństwa tylko pozornie się wykluczają?

„Przy mnie bądź” to mieszanka muzyki pop i elektroniki z elementami muzyki klubowej. Autorem teksu jest sama AURA., a za produkcję muzyczną odpowiada Błażej Chochorowski.

„Piosenka „Przy mnie bądź”różni się od debiutanckiego singla „Nieznajomy” (z pogranicza muzyki alternatywnej). Nowy utwór czerpie z muzyki elektronicznej i klubowej. Prosty tekst o zawiłej relacji sprawia, że każdy może stać się podmiotem lirycznym i przejrzeć się w nim jak w lustrze, a melodia wchodzi w umysł i ciało” – tymi słowami wokalistka opisuje swój utwór.

AURA. – pod tym pseudonim kryje się Paula Powroźnik, wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Chełma, lecz od kilku lat mieszka i tworzy w Warszawie. W lipcu 2020r. dołączyła do projektu My Name Is New w wytwórni KAYAX. Ta współpraca zaowocowała wydaniem debiutanckiego singla pt. „NIEZNAJOMY”. Nie lubi bezpiecznych dźwięków – a wspólnym mianownikiem w jej tekstach jest nieustający niepokój myśli.

Nowa piosenka pojawia się dokładnie 5 miesięcy od wydania debiutanckiego singla.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s