„Mariah Carey’s Magical Christmas Special”

Ścieżka dźwiękowa do świątecznego show Mariah Carey, którą do tej pory znaleźć można było tylko na Apple Music, jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych. Na krążku znalazły się nowe wersje największych świątecznych przebojów w wykonaniu Mariah.

Soundtrack promuje wyjątkowe muzyczne show „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”, które od 4 grudnia dostępne jest do obejrzenia na platformie Apple TV+.

„Mariah Carey’s Magical Christmas Special” to przede wszystkim zapierające dech w piersiach wykonania takich świątecznych hitów jak „Here Coms Santa Claus”, „O Holy Night”, „Sleigh Ride”, „Silent Night” i oczywiście największego klasyka Carey „All I Want For Christmas is You”, a także jej najnowsza współpraca z Arianą Grande i Jennifer Hudson „Oh Santa!”. Te i inne utwory ze bożonarodzeniowego odcinka można już przesłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Oh Santa!

Warto dodać jeszcze, że „All I Want For Christmas is You” obecnie okupuje podium w najważniejszych rankingach Billboardu: Hot 100, Global 200 oraz Global 200 Excel. US. Przypominamy, że w zeszłym roku piosence udało się dotrzeć do pierwszego miejsca. No cóż, chyba nikt nie ma złudzeń, że Mariah Carey to najprawdziwsza Królowa Świąt.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s