Miley Cyrus „Plastic Hearts” – streaming party

Nowy album Miley Cyrus właśnie ujrzał światło dzienne. Płyta „Plastic Hearts” już teraz dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych. Gościnnie pojawiły się na niej takie gwiazdy jak Dua Lipa, Joan Jett oraz Billy Idol. 

Przedsmak płyty Plastic Hearts po raz pierwszy usłyszeliśmy dzięki singlowi Midnight Sky. Oprócz niego, w zeszłym tygodniu artystka wydała utwór Prisoner wraz z Duą Lipą. Ponadto wokalistki zobaczymy już w piątek 27 listopada wspólnie na scenie. Miley Cyrus wystąpi wraz z Duą Lipą w ramach jej projektu Studio 2054, które promuje wydawnictwo Future Nostalgia oraz jego wydanie Club Future Nostalgia. Na płycie usłyszymy 10 zupełnie nowych utworów – cały album utrzymany jest w rockowych brzmieniach lat 80.

Pracę nad tym albumem zaczęłam ponad 2 lata temu. Myślałam, że to wszystko rozgryzłam. Nie tylko płytę z piosenkami i dźwiękami, ale całe to moje pieprzone życie. Ale nikt nie wystawia na próbę twojego ego tak, jak samo życie. Właśnie wtedy, gdy pomyślałam, że praca nad płytą jest już skończona… WSZYSTKO zostało wymazane. W tym większość treści związanych z muzyką.
Ponieważ WSZYSTKO się zmieniło.

Natura zrobiła to, co teraz uważam za przysługę i zniszczyła to, czego nie mogłam sobie odpuścić.
Straciłam dom w pożarze, ale odnalazłam siebie w jego popiołach.


Na szczęście większość muzyki, która została spalona moi współpracownicy mieli zachowaną w dziennikach i komputerach wypełnionych piosenkami do serii EPek, nad którą wtedy pracowałam. Jednak wydawało mi się to niewłaściwe, aby opublikować moją „historię” (każda płyta jest ciągłą autobiografią) bez dużego, brakującego rozdziału.


Gdyby to był rozdział w mojej książce, to chyba nazwałabym go „Początkiem”, mimo że zwykle, gdy coś się kończy, nazywamy to „końcem”. Ale to było dalekie od końca.

W triumfie i z wdzięcznością prezentuje Wam mój siódmy studyjny album zatytułowany „Plastic Hearts”.

– możemy przeczytać na instagramowym koncie Miley.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s