Sam Smith „Love Goes” — streaming party

Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma długo wyczekiwany nowy album Sama Smitha. „Love Goes” to pierwszy album od czasu świetnie przyjętego krążka brytyjskiego wokalisty wydanego w 2017 roku „The Thrill Of It All”. 

Nowy longplay autora takich przebojów jak „Too Good At Goodbyes” czy „Stay With Me” to następca dobrze przyjętej płyty „The Thrill Of It All” z 2017 roku, którą osiągnęła olbrzymi sukces komercyjny na całym świecie. Krążek zatytułowany „Love Goes” na półki sklepowe i serwisów streamingowych trafił nakładem wytwórni Capitol Records wchodzącej w skład koncernu płytowego Universal Music. Na albumie znalazło się łącznie 11 premierowych utworów, w tym singlowe „Diamonds”, „My Oasis” oraz najnowszego „Kids Again”. Natomiast rozszerzona wersja wydawnictwa zawiera m.in. hity „Dancing with the Stranger” z udziałem Normani i „How Do You Sleep”.

Sam Smith zapowiadając album zdradził, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jego sercu, m.in. ze względu na fakt, iż jest współautorem większości premierowych kompozycji oraz porusza ważne dla niego problemy współczesnego świata.

„Ostatnie dwa lata były najbardziej eksperymentalnym czasem w moim życiu, nie tylko osobiście, ale i muzycznie. Za każdym razem w studiu obiecywaliśmy sobie, że będziemy sięgać gwiazd, bez ograniczeń. Efekty są magiczne, terapeutyczne i po prostu przyjemne. Moja miłość do muzyki jest bardzo szeroka, a wszystkie guilty pleasures zamieniam w pleasures. Żadnej winy, żadnego wstydu, czysta miłość do śpiewania, tworzenia i tańczenia. Czuję olbrzymią wdzięczność do wszystkich ludzi, którzy docenili moją kreatywność oraz obrany przeze mnie kierunek i pozwolili być kimkolwiek zechcę w studiu… Posłuchajcie tych piosenek z otwartym sercem, traktujcie każdą jako inny kwiat z ogrodu, bawcie się przy nich. Przy pisaniu kilku z nich nie chcieliśmy brać wszystkiego na poważnie. Mam nadzieję, że uśmiechniecie się przy tych kawałkach, bo dzięki nim uśmiech zagościł też na mojej twarzy” – opowiada o krążku Sam Smith.

Wśród osób, które pracowały przy tworzeniu krążka znalazło się wiele znanych nazwisk m.in. Steve Mac (Ed Sheeran, Celine Dion), Shellback/MXM (Robyn, P!nk, Britney Spears), Labrinth, Stargate, Guy Lawrence z Disclosure oraz Jimmy Napes.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s