Lanberry „Co gryzie Panią L?” – streaming party

Co gryzie Panią L?, czyli nowy album Lanberry i następca dobrze przyjętej, eksperymentalnej płyty „miXtura” sprzed 2 lat. Jest to trzeci studyjny album artystki – najbardziej dojrzały, a zarazem intymny w jej dorobku. Na półki sklepowe trafił nakładem wytwórni Universal Music Polska. Na płycie znajduje się 11 kawałków, a każdy z nich jest nie tylko kolejnym radiowym hitem i świetną porcją muzyki, ale i fragmentem większej całości, historii, którą opowiada nam Lanberry. Płytę zapowiadały single – „Zew”, „Tracę” oraz „Plan awaryjny”, który w koncercie Premier w Opolu okazał się być najlepszym planem i zgarnął główną nagrodę.

Do współpracy nad płytą zostali zaproszenie m.in.: producencki duet Kumór i Buczkowski, Mikołaj Trybulec i Mimi Wydrzyńska z Linii Nocnej, Maciej Wasio czy Bartosz Dziedzic.

Mijają 2 lata od wydania mojej poprzedniej płyty MiXtura… a w moim życiu przez te dwa lata zmieniło się tak dużo, że czuję się jakby minęła co najmniej dekada. Dlaczego i jak do tego doszło? O tym właśnie opowiada moja trzecia płyta. To w sumie bardzo intymna podróż, bo chcę opowiedzieć coś o sobie. Chcę przekazać w dźwiękach, słowach i obrazach kim jest Pani L. Kim jest Lanberry. A że to muzyka jest nośnikiem tego, co noszę w sobie, to z tych piosenek wyłania się postać, którą można sobie samemu poskładać.

– mówi o płycie sama artystka.

Streaming Party:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s