Krist Van D „MIAMI”

Krist Van D wraz ze znanymi Wam popularnymi osobami z różnych dziedzin życia publicznego zapraszają Was do gorącego Miami, a dosłownie do wysłuchania i obejrzenia nowej propozycji muzycznej od Krist’a.

Singiel miał swoją ponowną premierę u nas w kraju 21.08. nakładem wytwórni Lemon Records. Utwór wydany został również oficjalnie w Rosji, gdzie swoim zasięgiem radiowym obejmuje obecnie ponad 70 miast na terenie Rosji oraz w krajach byłego Związku. Zarówno utwór, jak i teledysk są ciepło przyjęte przez słuchaczy, stacje radiowe oraz programy muzyczne. Piosenka jest chętnie emitowana na live stream’ach na różnych imprezach.

Jak mówi sam Krist:

„Chciałbym aby mój nowy singiel MIAMI wprawiał wszystkich tego lata w pozytywny nastrój, i wyzwalał u ludzi tylko dobre wibracje”.

KRIST VAN D prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których  zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), Niles Mason (wokalista David Guetty i Afrojack.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s