Bloo Crane „Attention”

Dzisiaj swoją premierę wraz z teledyskiem miał singiel grupy Bloo Crane „Attention”. Teledysk został nakręcony w popularnym Cosmos Muzeum w Warszawie.

„Attention” to muzyczna opowieść o uczuciach towarzyszących nam przy odepchnięciu. Pożądanie atencji innej osoby, która nie zwraca na nas uwagi, pogoń za nieosiągalnym marzeniem. Przeplatająca się euforia z frustracją rosnącą w nas z każdym wykonanym krokiem, który nie przybliża nas do tej osoby. Żywe, elektroniczne brzmienie piosenki podbija emocje, poruszając każdego, nie tylko do tańca, ale również do zagłębienia się w historię – mówi Michał Polański, wokalista zespołu.

Bloo Crane to dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu. Duet składa się̨ z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo rożnych gustów muzycznych, ich dwa pozornie odmienne światy zderzają̨ się̨ ze sobą̨, tworząc taneczny mix.

Zespół powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się̨ częścią̨ projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym.

Debiutancki album „Bloo Feelings” to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień, poruszających do tańca. Lirycznie to jednak opowieść o uczuciach, z którymi mierzy się̨ każdy z nas. Samoakceptacja, odkrywanie swojej seksualności, frustracja, czy niepokój to problemy z którymi boryka się̨ wiele osób. „Bloo Feelings” to podróż przez te uczucia, opakowane i zamknięte w barwną kreację, którą artyści chcą się̨ podzielić́, pokazując tym samym, że nikt z nas tak na prawdę̨ nie jest osamotniony w tym co odczuwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s