Hotel Paradise „Could I”

Duet Hotel Paradise to mieszanka rumuńsko-amerykańskiej elektroniki w wykonaniu dwóch dziewczyn – Riny i Bianki. Grupa zarządzana jest przez jedną z największych wytwórni w Rumunii, Famous Production. Dziewczyny z lekkością łączą klimaty vintage z elektronicznymi rytmami!

Utwór “Could I” to debiutancki singiel żeńskiego duetu Hotel Paradise, który miał swoją premierę 5 sierpnia pod szyldem wytwórni Famous Production, która zarządzana jest przez wokalistkę grupy Morandi, Randiego. W skład grupy wchodzi Rina, która popularność zyskała dzięki udziałowi w programie X Factor w rodzimym kraju oraz dzięki współpracy z wieloma artystami rumuńskimi takimi jak Randi z grupy Morandi. Natomiast Bianca Linta rozpoczęła swoją karierę muzyczną od śpiewu, jednak w 2009 roku zadebiutowała jako DJ-ka w Stanach Zjednoczonych, gdzie została zauważona przez popularnych DJ-ów. Dzięki temu mogła połączyć te dwie pasje na swoją korzyść.

Premierowy utwór dziewczyn powstał, aby umocnić pozycję kobiet na świecie i pokazać innym ich siłę. Hotel Paradise to idealna fuzja klimatów vintage żeńskich girlbandów i popularnego obecnie stylu jungle oraz tropical house’u. Teledysk do utworu “Could I” prezentujemy Wam poniżej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s