BALWAKO „Skrytek6” streaming party

BALWAKO wypuścił swój debiutancki mini album „Skrytek 6”.

BALWAKO, właściwie to Wojtek Bałwako, wokalista i autor tekstów. W 2012 roku współpracował z Kamilem Bednarkiem na planie programu „Bitwa na głosy”, wygrywając drugą edycję programu wraz z drużyną Bednarka. „Alter Ego” tak nosi tytuł pierwszego singla z płyty, której premiera zaplanowana jest na 2019 roku. Całość materiału utrzymana jest w stylistyce „retro-pop”. Do singla został zrealizowany wideoklip wyreżyserowany przez Pascala Pawliszewskiego, znanego i cenionego na polskim rynku reżysera. BALWAKO jest fanem albumów wizualnych jak i muzycznych albumów koncepcyjnych – stąd szczególna dbałość o wizerunek i wizualną stronę prezentowanej muzyki o czym przekonać się będzie można oglądając najnowszy wideoklip. Drugi singiel promujący album – tytułowy „Skrytek 6”, miał swoją premierę 01 kwietnia.

BALWAKO to solowy, debiutancki projekt muzyczny Wojtka Bałwako, w którym znajdziemy brzmienia rodem ze złotego okresu muzyki rozrywkowej. Materiał łączy w sobie energetyczność wywodzącą się z big bitu i rock’and’rolla a chwytliwe poprowadzone linie wokalne przeplatane bluesowymi brzmieniami nadają jego muzyce charakterystyczny styli wyrazistość.

To historie spisane na przestrzeni całej mojej młodości. Cieszę się że ukazuje się on w momencie gdy skończyłem 25 lat, bo to jak zamknięcie pewnego etapu i wkroczenie na zupełnie nowy lvl – czytamy na profilu Artysty. BALWAKO to muzyka, która zmusza nogi do tańca i otwiera serca na melodię, która w dzisiejszych czasach powoli staje się nam obca.

Streaming party:

Skrytek 6

Alter Ego 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s