Ariana Grande „thank u, next”

Fani Ariany długo czekali na tę chwilę, a sama Grande codziennie podgrzewała atmosferę wokół klipu, dzieląc się zdjęciami zza kulis jego powstawania.

Teledysk był zainspirowany ulubionymi filmami artystki – sceny przewijające się w wideo możecie kojarzyć z takich kultowych pozycji, jak “Wredne Dziewczyny”, “Legalna Blondynka”, “Dziś 13 Jutro 30” oraz “Dziewczyny z Drużyny”. Grande zaprosiła do udziału w projekcie m.in. Jennifer Coolidge, Daniellę Monet, Liz Gilles, Aarona Samuelsa i Troye’a Sivana.

Utwór “Thank U, Next” pojawił się nagle i niczym czarny koń, pobił rekordy popularności. Odnotował największy debiut w streamingu (odtworzeniach w serwisach cyfrowych z muzyką) w historii w klasyfikacji kobiet, gromadząc 55,5 miliona odtworzeń w USA w 5 dni. Pobił także rekord najczęściej odtwarzanej żeńskiej piosenki w ciągu jednego dnia w historii Spotify 5 dni z rzędu i najczęściej odtwarzanego utworu w tym serwisie w ciągu jednego tygodnia, gromadząc 59 milionów odtworzeń i detronizując “Shape Of You” Eda Sheerana z 52 milionami odtworzeń.

Ariana wykonała “Thank U, Next” po raz pierwszy na żywo na początku listopada w programie The Ellen Show. W występie zainspirowanym “First Wives Club”, czyli jednym z ulubionych filmów artystki, towarzyszyły jej znajome z branży – Victoria Monet i Tayla Parx.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s