MIYO x Young Igi „Cały Świat”

Projekt MIYO prezentuje nowy singiel zatytułowany „Cały Świat” z gatunku czarnej muzy. Wokalnie w kawałku udziela się jeden z najbardziej oryginalnych młodych raperów reprezentujących nurt nowej fali polskiego rapu czyli Young Igi! MIYO to gwarancja nowej jakości na polskiej scenie muzycznej! Duet producentów muzycznych i DJ’ów w składzie: Mafia Mike & Johny Black ma na swoim koncie udaną współpracę m.in. z Bedoesem oraz produkcję albumu Smolastego. MIYO mają w planach jeszcze wiele kolaboracji, o których już niebawem będzie głośno!

To kolejny krok w kierunku stworzenia zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce, który łączy hip-hop z szeroko pojętym ambitnym popem. Tworząc nasze piosenki przykładamy wyjątkową uwagę do sfery instrumentalnej a wokal w naszej muzyce traktujemy jako jeden z instrumentów, nie podstawę piosenki – mówią chłopaki z MIYO.

Niedawno udało im się nawiązać współpracę z Young Igi – niezwykle popularnym, młodym raperem, który użyczył swojego wokalu w dynamicznym i pełnym świeżych brzmień singlu „Cały Świat”, który powstał w ciągu pierwszych 48 godzin znajomości artystów!

Zadzwoniliśmy do Igora, proponując współpracę. Powiedział, że jak mu się spodoba pomysł na utwór to postara się za jakiś czas coś napisać dla nas. Kiedy wysłaliśmy mu naszą koncepcję kawałka, Igor oddzwonił po godzinie, że w 300% pasuje mu wszystko co zaproponowaliśmy i ma już wymyślone 90% tekstu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s