Taconafide „Metalica 808”

Taconafide nie zwalniają i wydają trzeci singiel! Nowa piosenka Taconafide nosi tytuł Metallica 808 – nieprzypadkowo! Taco Hemingway i Quebonafide przygotowali kolejny, odlotowy kawałek!

Tylko w ciągu pięciu godzin od premiery singiel Metallica 808 Taconafide został wyświetlony w serwisie YouTube prawie pół miliona razy. I już teraz zapowiada się hitem na miarę Tamagotchi (12 milionów wyświetleń w 1,5 tygodnia). Mocny, mroczny początek ze słowami „Chcieli grać, ale nie ta liga/ Oni to Nickelback/ Fifi, Kuba to Metallica/ Wróć!” zapadnie w pamięć.

Metallica 808 Taconafide to trzeci singiel, zapowiadający płytę Soma 0,5 mg Taco Hemingwaya i Quebonafide. Wcześniej panowie zaprezentowali kawałki Art-B i wspomniany Tamagotchi. Premiera albumu już 13 kwietnia. 1 kwietnia Taconafide  ujawnili szczegóły ich płyty. Album Soma 0,5 mg składa się z 15 utworów. Dla tych, którzy zamówili album w przedsprzedaży, duet przygotował niespodziankę – mixtape O,25 mg, na którym znajdzie się kolejnych 11 utworów, w tym kawałki nagrane z gościnnym udziałem Palucha, Bałagane, Dawida Podsiadło i Białasa.

Premierze wydawnictwa będzie towarzyszyła trasa koncertowa Ecodiesel Tour. Taco Hemingway i Quebonafide zagrają w największych halach koncertowych Krakowa, Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska, Łodzi i Wrocławia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s