Hayley Kiyoko „Expectations”

Na premierowym krążku młodej wokalistki znalazło się łącznie 13 premierowych kompozycji, w tym wybrane na singiel ‚Curious’ oraz wcześniejsze zwiastuny fonograficznego debiutu w postaci utworów ‚Sleeepover’ oraz ‚Feelings’. Jednocześnie na krążku gościnnie w jednej z piosenek pojawia się Kehlani.

Hayley Kiyoko zapowiadając album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu m.in. ze względu na fakt, iż jest współautorką większości premierowych kompozycji, a ponadto czuje spoczywający na jej barkach wielki ciężar odpowiedzialności za jego muzyczny poziom.

„Ten album to historia mojej podróży z ciemności do światła, z czasów kiedy była zagubiona do momentu, w którym odnalazłam siebie. Trudno znaleźć słowa, które pozwolą oddać wszystkie emocje aby opisać jak bardzo jestem podekscytowana. Tak wiele osób pomogło mi w tej podróży, którzy się ze mną związali i stworzyliśmy jedną wspólnotę. Jestem wdzięczna za wszystko czego udało mi się doświadczyć podczas procesu jego tworzenia. Moje marzenie spełniło się dzięki temu, że mam szansę podzielić się moją muzyką z Wami. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie uwierzyli i zagwarantowali mi pełną swobodę tworzenia” stwierdza wokalistka.

Wśród osób, które pracowały przy tworzeniu krążka znalazło się wiele znanych nazwisk, w tym m.in. Nick Bailey, Kehlani, Brandi Flores, Nicole Morier, Jonas Jeberg, Svente Halldin, 4e, Jack & Coke czy The Futuristics.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s