SexMasterka „Wyślij Nudesa”

Z okazji pierwszego noworocznego wpisu …. WYSYŁAM WAM NUDESA! Sorka. Nie mogłam się powstrzymać 🙂 Najlepszości w 2018 roku! ❤

29-12-2017 ukazał się kolejny singiel SexMasterki. Tym razem propozycja celebrytki nosi tytuł „Wyślij Nudesa„, zaś premiera utworu została połączona z publikacją oficjalnego teledysku. Klip udostępniony na kanale kontrowersyjnej celebrytki bije rekordy popularności w serwisie YouTube. W ciągu pierwszych 24 godzin od jego premiery teledysk odtworzono ponad 1.1 miliona razy.

Propozycja SexMasterki budzi mieszane uczucia w Internecie: oficjalny klip aktualnie posiada ponad 178 tys kciuków dół, co jest wyrazem negatywnej opinii oglądających materiał. Są też jednak zwolennicy „Wyślij Nudesa” – w ocenie ponad 793 tys. użytkowników serwisu YouTube nowy teledysk SexMasterki zasługuje na kciuka w górę.

Poprzednim kawałkiem SexMasterki było słynne „Poka Sowę„, które w ciągu 8 miesięcy odtworzono w serwisie YouTube ponad 11 milionów razy...

Można lubić, dostać nowotworu wzroku i słuchu, lubić też chyba można ale nie zależnie od deklarowanych sympatii bądź ich braku, należy stwierdzić jedno, wyniki jaki osiąga to jakiś j*b#ny FENOMEN.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s