Trailer „Dusk Till Dawn”

Pod koniec ubiegłego tygodnia Zayn opublikował w mediach społecznościowych informacje dotyczące swojego kolejnego singla. Kolejnym zwiastunem jego nadchodzącego albumu będzie utwór „Dusk Till Dawn”, zaś gościnnie pojawi się australijska wokalistka Sia. Producentem singla jest Jerima Kirke. Premiera kawałka już 7 września. Tymczasem w sieci pojawił się pierwszy zwiastun klipu.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Brytyjczyk zapowiedział, że jego nowy materiał będzie bardziej spójny, a także, że zauważalny będzie progres jaki zaszedł w jego twórczości od czasu „Mind of Mine„.

Czuję, że rozwinąłem się jako autor tekstów (…), widzę też dużo większe uporządkowanie i spójność stworzonych kompozycji (…). Myślę, że do zmian w twórczości przyczynił się głównie czas, który miałem na przemyślenie i dopracowanie wszystkich szczegółów. Czuję się naprawdę dumny z tego co udało nam się już stworzyć. W głębi serca czuję, że to co robię jest dobre i uda mi się pokazać z nowej, dojrzalszej strony.” wyznał Zayn w wywiadzie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s