FROSTI i MARIO rozpoczynają lato singlem „OLE”
OLE! Dwóch reprezentantów Spółki ZOO we wspólnym letnim singlu. Frosti i Mario zaczynają wakacje kolejnym trapowym numerem. Wyprodukowany przez Pedro i Francisa singiel „OLE” sprawdzi się idealnie na wszystkich wakacyjnych playlistach – czy to na podróż w jakieś gorące miejsce, czy to na szaloną imprezę przy egzotycznych drinkach. Przekonajcie się sami. „OLE” w serwisach cyfrowych:https://e-muzyka.ffm.to/frostimarioole
Więcej