[mc]²=Platyna – nowy album bryskiej [moja ciemność] ² Platynową Płytą już w dniu premiery!

W 2021 okrzyknięta nadzieją polskiej sceny pop, w tym roku udowodniła, że pokładane w niej nadzieje były jak najbardziej zasadne. Wydana w kwietniu płyta „moja ciemność” przyniosła takie hity jak „odbicie”„na legalu” czy „mam kogoś lepszego”, ale od tego czasu artystka – zgodnie z tym, do czego przyzwyczaiła swoich fanów – regularnie wydaje nowe utwory. I zdobywa kolejne szczyty list przebojów, bo „Sambę” (z YouNotUs) znają chyba wszyscy, a single „sennik”„#fejm” czy „Nie tęsknię za nikim” to nowi faworyci fanów różowowłosej wokalistki.

Stąd kwestią czasu było ukazanie się krążka podsumowującego ten pracowity rok – „[moja ciemność] ²” (czyt. moja ciemność do kwadratu) to, poza oryginalnym krążkiem, dodatkowe 10 utworów, w tym wymienione hity i zupełnie nowe nagrania. Część druga „sennika” („sennik (vol.2)” )„kraksa” czy ulubiony utwór samej bryskiej – „Mary Jane” nawiązujący do jej fascynacji postaciami z uniwersum Marvela – wszystkie te utwory zebrane teraz zostały w jednym miejscu i wraz ze znanymi hitami wokalistki pozwolą fanom jeszcze raz przeżyć najlepsze chwile tego roku, w którym na pewno towarzyszyła im muzyka bryskiej.

„[Moja ciemność]²” ukazuje się w fizycznie w formacie 2CD, ale dostępna jest także w serwisach streamingowych audio i na specjalnej playliście YouTube obejmującej teledyski i wizualizacje do wszystkich utworów z płyty.

POSŁUCHAJ [Moja ciemność]²

PLAYLISTA YOUTUBE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s