Premiera jubileuszowego albumu 🐺 Wilki „Wszyscy marzą o miłości”

WILKI „wszyscy marzą o miłości… reszta nie znaczy nic – to najważniejszy przekaz tej płyty” 

Tak Robert Gawliński zapowiada najnowszy, jubileuszowy album Wilków pt. Wszyscy marzą o miłości, który właśnie dziś pojawił się na sklepowych półkach. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Duchy” do którego powstaje oniryczny teledysk autorstwa Olgi Czyżykiewicz. 

POSŁUCHAJ ALBUMU W STREAMIE

Wilki, które w tym roku obchodzą 30-lecie kariery, klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku.  

Album Wszyscy marzą o miłości powstawał w nietypowych warunkach. Nagrania zaczęły się w 2019 roku, jednak ograniczenia związane z covidem skomplikowały prace nad albumem. Muzyka powstała zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów. Teksty Roberta Gawlińskiego niosą konkretny przekaz: 

Na tej płycie pochwała dla miłości, dla muzyki, dla życia. Stąd też tytuł Wszyscy marzą o miłości. To zdanie i ten refren wydał mi się najuczciwszy, najprawdziwszy z całej płyty, powiedziany wprost, bez cienia literackiej maniany. Czas był raczej dołujący, nie chciałem pisać ani o pandemii, ani o samotności albo o samotność we dwoje czy samotności w czterech ścianach czy samotności w tłumie. 

Robert Gawliński 

Nie potrzeba większej rekomendacji. 

Z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu, 27 września 2022 w Teatrze Roma Wilki zagrają swoje największe przeboje oraz nowe utwory jak np. Liczysz się tylko ty czy Podzielony świat, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego. Nie zabraknie też muzycznych smaczków – gościnnie z Wilkami wystąpi Patrycja Markowska oraz Smolasty. 

Album w sprzedaży na kulturalnysklep.pl, empik.com oraz w salonach Empik.

https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99533-Wszyscy-marza-o-milosci-wersja-z-autografami.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s