Do Świateł Miast, czyli Bert Gra z nowym singlem

Bert Gra prezentuje najnowszy singiel „Do Świateł Miast”. Utwór powstał we współpracy z Krystianem Zemanowiczem, basistą i producentem znanym m.in. z Transsexdisco.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

„Idziesz nocą ulicami miasta, jednych ludzi mijasz, innych spotykasz, poznajesz. Przygoda i tajemnica, ale na pewno chwila, którą chcesz przeżywać jak najdłużej.”- jak można przeczytać z zapowiedzi nowej piosenki.

W nowej piosence artysta postawił na syntetyczne brzmienie, inspirowane miejskim klimatem. Wyjątkowy charakter „Do Świateł Miast” podkreśla teledysk, ukazujący kontrast podróży pomiędzy naturą a betonową dżunglą. Autorem zdjęć jest Jan Karbowski – młody artysta wizualny z Olsztyna.

Tak Bert Gra opisuje kulisy powstawania utworu:

Numer napisałem pod wpływem efektu nocnych spacerów po mieście i różnych spotkań. Pierwsza wersja utworu była oparta na motywie gitary akustycznej – który ostatecznie nie pojawił się w finalnej wersji. Uznałem, że syntezatory i mocny beat zaproponowane przez Krystiana po prostu idealnie rezonują z nocnym, miejskim nastrojem. Dlatego ostatecznie „Do Świateł Miast” brzmi tak, jak sobie wymarzyłem – mówi Bert Gra.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s