Ukraiński wokalista MANIN przedstawia utwór „НЕ ЗЛАМАЄ ВІЙНА” (Nas nie złamie wojna)

Nowy singiel MANINA ma dodać słuchaczom optymizmu w trudnym czasie i wiary w zwycięstwo Ukrainy.

MANIN tak mówi o swojej piosence „НЕ ЗЛАМАЄ ВІЙНА” (pol. Nas nie złamie wojna):

UKRAINA to symbol matki, opiekunki, która dała nam Ukraińcom życie, wiarę, niezłomnego ducha i co najważniejsze, miłość do ojczyzny.

Jako matka zaszczepiła w dziecku miłość i szacunek dla swojej kultury. A teraz w tak trudnym czasie nie wolno nam się poddawać, nie zdradzać matki. Musimy trzymać się razem i z wiarą w Boga iść do końca, do Świętego Zwycięstwa!

Chcę, aby ta piosenka dała każdemu słuchaczowi dawkę optymizmu, której tak bardzo potrzebujemy teraz. By dała jeszcze więcej wiary w siebie i w nasz kraj, bo wiara i nadzieja poprowadzą nas wszystkich do marzenia o zwycięstwie i niezależnej, szczęśliwej, silnej UKRAINIE.

Singiel MANIN „НЕ ЗЛАМАЄ ВІЙНА” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/bnoqnmj

MANIN, właściwie Roman Mazurchak, to ukraiński piosenkarz, kompozytor, autor tekstów. Urodził się i mieszka we Lwowie. Rozpoczął karierę w zespole ZELAIT, którego jest frontmanem. Muzyka zespołu gości we wszystkich stacjach radiowych w Ukrainie, a utwór „Budu” uznano „najlepszym utworem tanecznym 2019 roku” według radia Kiss FM.

MANIN rozpoczął karierę solową w 2020, a jego pierwszym singlem była piosenka „Fobia”, którą wydał we współpracy z lwowskim producentem GLOVA. Rok 2021 przyniósł artyście liczne współprace z innymi wykonawcami. Wtedy to MANIN wydał we współpracy z Pavlem Zibrovem singiel „EBass”. Utwór stał się prawdziwym hitem lata, a w tym roku muzycy otrzymali za niego nagrodę „Najlepsza piosenka roku 2021”.

Artysta od początku swojej kariery aktywnie działa w stacjach radiowych i muzycznych kanałach telewizyjnych, zachwycając słuchaczy nowymi przebojami, i jak sam mówi, „będzie tylko lepiej i ciekawiej”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s