Dildo Baggins śpiewa “Pęka mi głowa”, czyli bonusowy singiel inspirowany zebraniem pewnej wspólnoty mieszkaniowej… 

“Pęka mi głowa” to klasyczny utwór Dildo Bagginsa oparty na minimalistycznym aranżu, w tym przypadku wyłącznie w akompaniamencie gitary i wyrazistej warstwy tekstowej, z których zasłynął artysta z papierową torbą na głowie. Czy zyska popularność podobnie jak poprzednie utwory Dildo Bagginsa? Przekonajmy się sami już 5 kwietnia!

Utwór “Pęka mi głowa” powstał 13 października 2020 r. Pamiętam to bardzo dokładnie, ponieważ byłem wówczas na absurdalnym siedmiogodzinnym zebraniu wspólnoty mieszkaniowej, podczas którego wydarzały się rzeczy niepojęte i trudne do zrozumienia. Obserwowałem na tym małym wycinku społeczeństwa wszystkie przywary towarzyszące Polsce i Polakom. To smutne i traumatyczne wydarzenie sprawiło, że strasznie rozbolał mnie kolokwialny łeb i powstała wówczas ta piosenka – tak o okolicznościach powstawania najnowszego singla opowiada sam Dildo Baggins.

Singiel „Pęka mi głowa” jest bonusowym, do tej pory wyłącznie dostępnym dla najwierniejszych fanów zespołu, utworem z płyty Dla wszystkich dziewczyn nie dla wszystkich chłopców. Piosenka nie była dostępna w wydaniu cyfrowym ani fizycznym albumu. Na szczęście zmieni się to już wkrótce, kiedy utwór pojawi się na wszystkich platformach streamingowych.

Link do utworu na portalach streamingowych: https://ffm.to/dildobagginsboli

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s