„Czas na Święta” z Karoliną Lizer i Bum Bum ORKeSTAR!

Muzycznym prezentem od Karoliny Lizer na nadchodzący czas Bożego Narodzenia jest nagrany z towarzyszeniem Bum Bum ORKeSTAR utwór „Czas na Święta”, w którym artystom udało się przekazać swoją wielką miłość do etnicznych, folkowych klimatów. Żywiołowa i bogata instrumentalnie aranżacja wspaniale oddaje nastrój wspólnego radosnego kolędowania. Karolina Lizer jest autorką pięknego i osobistego tekstu utworu, ale brała też czynny udział w jego produkcji i aranżacji. Wokalnie wsparły ją w chórkach jej siostry, Marysia Lizer i Magdalena Nowakowska.

Karolina Lizer: „Pochodzę z rodziny, dla której świętowanie przy muzyce jest absolutną tradycją. Kocham ten czas, kiedy zjeżdżamy się z wielu różnych stron do naszego ukochanego Stręgielka na Mazurach i zasiadamy do wspólnego biesiadowania i kolędowania do białego rana. W tym roku razem zaśpiewamy moją pierwszą autorską piosenkę świąteczną i już nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że moja folkowa nuta zagości także w innych domach J

Teledysk nagrano w urokliwej mazurskiej wsi Stręgielek. W klipie poznajemy mamę Karoliny, Marię Zarzycką i jej cudownych sąsiadów. Wnętrza Dworku Lizer przepełnione są magicznym świątecznym klimatem i dlatego Karolina nie mogła sobie wymarzyć lepszego miejsca na zobrazowanie swojej autorskiej świątecznej piosenki.

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

Muzyka: Mateusz Wachowiak,

Tekst: Karolina Lizer

Aranżacja/produkcja muzyczna Mateusz Wachowiak Karolina Lizer,

Chórki: Karolina Lizer, Marysia Lizer, Magdalena Nowakowska,

Trąbka: Damian Marat, Saksofon Oliwier Andruszczenko,

Tuba: Piotr Janiec,

Perkusja: Mateusz Sieradzan,

Mandolina: Krzysztof Łochowicz,

Akordeon, trąbka, sakshorn tenorowy: Mateusz Wachowiak.

O Karolinie Lizer….

Absolwentka szkół muzycznych I i II st. w Warszawie. Wieloletnia uczennica Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego oraz Autorskiej Szkoły Musicalowej M. Pawłowskiego przy Teatrze Roma. Solistka w programie „Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo” oraz członek zespołu Zieliński Projekt na koncertach „Doda z Orkiestrą Zieliński Projekt”. Należy do Ludowego Zespołu Artystycznego „PROMNI” przy SGGW w Warszawie, gdzie występuje w roli solistki w repertuarze folkowym. Wykonuje utwory spektakularnym białym głosem (https://youtu.be/_RdtRIzFEh4). Gościnnie występuje w „Piwnicy pod Baranami”. Brała udział w 37. koncercie Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia, który był emitowany na żywo w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Pisze, tłumaczy i komponuje własne piosenki.

https://www.facebook.com/karolinalizermusic

https://www.instagram.com/karolinalizer/

https://www.youtube.com/c/KarolinaLizer

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s